Pracujemy od poniedziałku do piątku. W wyjątkowych sytuacjach praca do uzgodnienia.

Pozostańmy w kontakcie

Kontakt do nas

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i zachęcamy do korzystania z naszych usług. Jesteśmy solidni i dokładni a zadowolenie z naszych usług stawiamy sobie jako priorytet i warunek najwyższy.

Wszelkie wyjaśnienia i informacje możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu: +48 604 294 932 lub drogą emailową krygen1@wp.pl.

Referencje

Naszej pracy

Zarządzanie i Obrót nieruchomościami "Zarządca" sp z o.o. we Włocławku

potwierdza, ze firma Krygen s.c. Krystyna Kubiak, Genowefa Wiśniewska z siedzibą we Włocławku przy ul. Płowieckiej 5/53 wykonuje dla nas do 2001 roku w systemie ciągłym usługi w zakresie utrzymania czystości terenów wokół nueruchomości, sprzątania klatek schodowych, wszelkich prac porządkowych na kilkudziesięciu budynkach wielorodzinnych.

Wszelki prace realizowane są z należytą i w terminach określonych umowami. Powyższą firmę można polecić innym inwestorom jako rzetelnego i solidnego partnera.

Spóldzilenia Mieszkaniowa URSUS we Włocławku ul. Plac Kolanowszczyzny 16

Firma usługowa KRYGEN S.C. świadczy w zasobach mieszkaniowych SM URSUS we Włocławku od 2012 roku usługi polegające na kompleksowym utrzymaniu czystośi i porządku w budynkach miezkalnych wielorodzinnych.

Firma wywiązuje się ze swoich obowiązków w sposób należyty. Możemy ją polecić jako partnera do współpracy.

SM Południe z siedzibą we Włocławku przy ulicy Broniewskiego 7

zaświadcza, że Firma Usługowa KRYGEN z siedzibą we Włocławku przy ulicy Płowieckiej 5/53, świadczy usługi sprątania klatek schodowych w naszych budynkach wielorodzinnych od lipca 2015 roku.

W czsie relizacji zadania polegjącego na sprzątaniu klatek schodowych, zgodnie z zawartymi umowami wykazała się wysoką fachowością i profesjonalizmem. Prace wykonywane są prawidłowo i w wyznaczonych terminach.

Biorąc powyższe pod uwagę oraz wiarygodność firmy KRYGEN polecamy ją innym usługobiorcom.